Програвши титул гравцеві "Бенфіки" Гонсалу Рамосу у фінальній стадії Чемпіонату світу 2022 року, Роналду повернув його з приходом іспанського тренера, який змінив Фернанду Сантуша.

38-річний португальський футболіст провів в Альваладе свою 197-му гру за національну збірну.

Роналду вже був одноосібним лідером списку бомбардирів за відборами, а тепер додав ще два, загалом 120, що вже на 10 більше, ніж у іранця Алі Даеї, який пішов у відставку і посідає друге місце в цьому списку.

Якщо Роналду залишиться в команді Роберто Мартінеса, він легко може стати першим гравцем, який зіграв 200 матчів за збірну.

Роналду дебютував за збірну Португалії 20 серпня 2003 року в товариському матчі проти Казахстану (1:0) у Чавесі під керівництвом бразильця Луїса Феліпе Сколарі і досяг 100 ігор 16 жовтня 2012 року проти Північної Ірландії, у Порту на шляху до Чемпіонату світу 2014 року в Бразилії.

У матчі проти Ліхтенштейну Роналду розпочав свою 197-му гру за збірну Португалії, будучи заміненим на 78-й хвилині на Гонсало Рамоса, після того, як забив з пенальті на 51-й хвилині і прямим ударом зі штрафного на 63-й, що в сумі склало 120 голів.