Подолавши понад 21 км забігу за 01:00.36 години, Дінкалем Айєле здобув перемогу, випередивши німецького учасника Аманаля Петроса на 20 секунд і кенійця Домініка Кіптаруса на три секунди.

Бріджит Косгей завершила жіночий забіг самотужки за 1:05.51 години, перетнувши фінішну лінію перед Культурним центром Белен в районі Белен. Жіночий п'єдестал пошани замкнули ефіопка Босена Мулатіє, яка посіла друге місце з часом 1:09.00 години, та Тігіст Менігсту, яка фінішувала на 14 секунд попереду своєї співвітчизниці.

У Лісабонському півмарафоні 2024 року брали участь спортсмени з кількох країн, а в заходах вихідних зареєструвалося понад 30 000 осіб, 10 000 з яких - іноземці.